صنایع سیم و کابل

نیاز روز افزون در بسیاری از زمینه های کاربردی سیم و کابل مانند انتقال نیرو، موتور، چراغها، ترمزها، گرم کن های صندلی و … انتظار می رود که بازار جهانی سیم وکابل را تحت تاثیر قرار خواهد داد. رشد تقاضا برای سیم کشی داخل خودرو و نیز کاربردها در انتقال و توزیع نیرو این بازار را پر طرفدار تر می نماید. توسعه سریع شهرنشینی و مناطق شهری و تقاضا برای زیرساخت های مربوط و افزایش ظرفیت شبکه توزیع نیز از عوامل دیگر رونق این صنعت خواهند بود. علاوه بر این، صنایع مخابراتی هم یکی دیگر از مصرف کنندگان در این صنعت هستند که تا ۶ سال آینده رشد مضاعفی را در این بازار شاهد خواهیم بود.

اما تهدیداتی که برای توسعه این صنعت پیش روی تولیدکنندگان است، موانعی را ایجاد خواهد کرد که از مهمترین آنها می توان به توسعه سامانه های بی سیم و نیز نگرانی های زیست محیطی برای بازیافت این مواد اشاره نمود.


شرکت مهرتاش سپاهان، هم برای رفع نیاز شرکت های داخلی به روانکارهای خارجی، در پی تلاش برای بومی سازی این روانکارهای کشش سیم و کابل، محصولات زیر را ارائه نموده است:

روغن کشش سیم و کابل مس

روغن کشش سیم و کابل  آلومینیوم

1397 © تمامی حقوق مادی و معنوی این سايت متعلق به شركت مهرتاش سپاهان می باشد.نقل مطالب بدون ذکر لينك منبع پیگرد قانونی دارد.
error: Content is protected !!