سنتتیک ها و مزایای بی سابقه آنها

سالها پیش، ما با یک نوع روغن متداول معدنی سروکار داشتیم چون نوع دیگری در دسترس نبود. پس از ظهور مبحث روانکارهای سنتتیک خودرویی، این وضعیت دگرگون شد و روغن متداول مینرال اینگونه معرفی شد که حاصل از پالایش نفت خام و تهیه برش های نفتی است و سنتتیک ها طی فرایندی کاملاً متفاوت تولید می شوند.

روانکارهای سنتتیک (روانکارهای سنتتیک خودرویی) از مواد دست چین شده با کیفیتی فرموله می شوند که بصورت شیمیایی تغییر ساختار یافته تا محصولی با خلوص بالاتر از روغن های مینرال را به بازار عرضه کنند.

مولکولهای روانکارهای سنتتیک خودرویی با دانش مهندسی پیشرفته، بسیار یکدست و یکنواخت و پایدار شده اند و به این ترتیب، براحتی پاسخگوی نیاز موتورهای مدرن هستند. روغن پایه موردنظر با ادتیوهای خاصی ترکیب می شود که خواص زیر را به ارمغان خواهد آورد.

  • حفاظت بیشتر در برابر فرسایش
  • عملکرد فوق العاده در تغییرات دمایی
  •  پاکسازی موتور
  • کاهش مصرف سوخت

واحد تحقیق و توسعه شرکت مهرتاش سپاهان با در اختیار داشتن مهندسین مجرب در زمینه علم شیمی و موارد مشابه، قادر است تا روانکارهایی سنتتیک و صد در صد مشابه با نیاز و سفارش مشتریان تهیه نماید. برخی از محصولات این شرکت در منطقه خاورمیانه و حتی در جهان کم نظیر بوده و این شرکت در پرتو تجربه بیش از نیم قرن خود در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کیفیتی در سطح محصولات رقیب اروپایی تولید می نماید.