نیاز به مشاوره فنی و یا سوالی در زمینه استفاده از محصولات دارید؟ با واحد مهندسی فروش تماس بگیرید

انواع محصولات شرکت مهرتاش سپاهان

انواع روانکارهای صنعتی


وابستگی صنایع مختلف به روانکارها، متخصصین مهرتاش سپاهان را در ارایه محصولات جدید سینتتیک  ( PAO و PAG ) ترغیب نموده و این شرکت را در رده ی تامین کنندگان خاص صنایع قرار داده است.

water chemicals

مواد شیمیایی ویژه


شرکت مهرتاش سپاهان همگام با پیشرفت های سریع تکنولوژی روز با استراتژی فروش و توان تحقیقاتی بالای خود به ساخت محصولات ویژه صنایع کشور پرداخته است.

Drops falling in water

مواد شیمیایی تصفیه آب و پساب


امروزه یکی از مهم ترین مواد طبیعی در جهان، آب آشامیدنی است . بنابراین بسیاری از محصولات شرکت مهرتاش سپاهان در زمینه تصفیه و بهسازی آب و پساب و نیز در زمینه RO (اسمز معکوس) برای رفع چنین نیازهایی به بازار عرضه می گردد.

چرا مهرتاش؟

فناوری روز دنیا

بکارگیری فناوری روز دنیا برای تولید محصولات و ارائه خدمات همواره برای ما در اولویت بوده و ارتباطات وسیع با برندهای بین المللی در زمینه تولید محصولات شیمیایی و روانکاری، ما را در این مسیر توانا ساخته است.

توجه ویژه به نظر مشتریان

واحد مهندسی فروش این شرکت برای رفاه حال مشتریان گرامی در هر لحظه و از طریق ابزارهای مدرن و رسانه های اجتماعی آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرات سازنده شما عزیزان می باشد.

قیمت رقابتی

اگرچه همواره قیمت های منصفانه مد نظر ما بوده است اما در نهایت همیشه نمی توان کیفیت را به بهای ارزان تر تمام شده محصولات، از دست داد.

گارانتی واقعی محصولات

امروزه یکی از ملزومات موفقیت در فروش صنعتی، تضمین کیفیت محصولات برای آسودگی خاطر مشتریان است. همین تضمین کیفیت برای مشتریان ما موجب شده است تا سالیان متمادی در کنار آنها باشیم و ارتباطات تجاری بلندمدت با آنان برقرار سازیم.

بیش از ربع قرن تجربه

با بیش از سی سال سابقه در زمینه تولید و طراحی فرمولاسیون پیشرفته محصولات روانکاری و شیمیایی ویژه مورد استفاده در صنایع گوناگون، شرکت مهرتاش سپاهان همواره تکیه بر ترکیبات خاص را برای محصولات خود در دستور کار قرار داده است.

سفارشی سازی محصولات

اگر چنانچه به دنبال محصولی هستید که مشخصات فیزیکی-شیمیایی خاصی داشته و مطابق نیاز خط تولید شما بایستی سفارشی سازی شود، براحتی طی تماسی با ما در میان بگذارید تا در کوتاهترین زمان ممکن فرمولاسیون مورد نظر استخراح شده و نمونه محصولی برای شما تولید و ارسال شود.

1000

مشتری وفادار

200

پروژه موفق R&D

300

محصول با فرمولاسیون پیشرفته

400

نفر پرسنل مجرب و با انگیزه

1397 © تمامی حقوق مادی و معنوی این سايت متعلق به شركت مهرتاش سپاهان می باشد.نقل مطالب بدون ذکر لينك منبع پیگرد قانونی دارد.
error: Content is protected !!