Search

حضور شرکت مهرتاش سپاهان در همایش و نمایشگاه جانبی صنعت سیمان و افق پیشرو در19 الی 21 آبان ماه 1394 در سالن همایش های رازی

به دلیل گستردگی و افزایش کارخانجات سیمان در ایران، در سال‌های گذشته سمینارها و نمایشگاه‌های متعددی درباره صنعت سیمان تشکیل شده است.
روزسه شنبه 19 آبان‌ماه همایش و نمایشگاه جانبي صنعت سیمان و افق پیشرو با محوريت انرژی - محیطزیست، بازاریابی و فروش،حمل ونقل، بهینه سازی و ارتقاء فنآوری های تولید، سودآوری، صرفه اقتصادی و کاربردهای نوین سیمان در سالن همايش هاي رازي (تهران – تقاطع بزرگراه همت و چمران) آغاز به کار کرد.
 این سمینارها اغلب به همت انجمن صنفی کارخانجات سیمان و دانشگاه‌ها برگزار مي شود و در هریک موضوعات خاصی مورد بحث قرار مي گيرد. معمولا نمایشگاه جانبی باحضور شرکت‌های مرتبط با صنعت سیمان برگزار ميشود تا به معرفي ماشین‌آلات، تجهیزات و خدمات مورد نیاز صنعت سیمان بپردازند.

كارشناسان فني و فروش شركت مهرتاش سپاهان نيز با ارايه اطلاعات تخصصي درمورد محصولات موردمصرف صنعت سيمان از جمله روانكارهاي صنعتي(روغن هاي دنده صنعتي با پايه هاي مينرال و سنتتيك، روغن هاي انتقال حرارت ، روغن هاي كمپرسور سنتتيك، گريس چرخ دنده باز و...) و مواد شيميايي صنعت سيمان (كمك سايش ) به بازديدكنندگان پرداختند.

   1394/8/28 11:40

.
.
.